1. Hello, have you changed your nickname on A801 and want to change it here as well? Contact your community minimod about it.
  Dismiss Notice

ANVİLGOD DARBE BİLDİRİSİ

Discussion in 'Türkçe' started by Izmirlicocuq, Feb 20, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Izmirlicocuq

  Izmirlicocuq Banned Account

  Joined:
  Feb 16, 2017
  Messages:
  21
  Likes Received:
  75
  Bu metnin, Tüm AnvilGod Başlıkları Altında yayınlanması İSB Kuvvetleri'nin bir isteği ve emridir. Anvilgod un değerli üyeleri, sistematik bir şekilde sürdürülen Anayasa ve kural ihlalleri forumun temel nitelikleri ve hayati kurumlarının varlığı açısından önemli, bir tehdit haline gelmiş İSB Kuvvetleri de dahil olmak üzere forumun tüm başlıkları ideolojik saiklerle dizayn edilmeye başlanmış ve dolayısıyla görevlerini yapamaz hale getirilmiştir.

  Gaflet, dalalet hatta hıyanet içerisinde olan @meloyschan ve diğer forum yetkilikleri tarafından temel hak ve hürriyetler zedelenmiş eski CFM forumunun aktifliğini koruyamamış Kuvvetler ayrılığına dayalı laik ve demokratik hukuk düzeni fiilen ortadan kaldırılmıştır. forumumuz, uluslararası ortamda hak ettiği itibarını yitirmiş ve evrensel temel insan haklarının gözardı edildiği, korkuya dayalı otokrasi ile ve aniden forumu taşıma kararı ile saygınlığını kaybeden bir forum haline getirilmiştir. @Meloysochan'ın aldığı hatalı karar ile mücadeleden geri durduğu forum sakinleri tırmanarak bir çok masum @Devangell ' e karşı mücadele eden forum üyelerimizin banlanmasına mal olmuştur. CFM Foruu içerisinde haksız banların bedeli ödetilmemiş ve aktifsizlik ve aktifsilziği bahane ederek forum taşıma kararı haddini aşmıştır. Forum sathında bununla mücadele edecek hukuk sistemi işlemez hale getirilmiştir.

  Bu ahval ve şerait altında ISB 'nin önderliğinde forumumuzn kurulduğu ve bugünlere getirdiği forumumuzun kurucusu olan Sourdough Forum'da aktiflik, aktiflik've Ortam ilkesinden hareketle forumun bölünmez bütünlüğünü, üyelerin ve forumun akiftliğini devam ettirmek için, forumumuzn kazanımlarının karşı karşıya kaldığı tehlikeleri bertaraf etmek, forum önündeki fiili engelleri ortadan kaldırmak forumda haksız banları engellemek ve her türlüsü ile etkin mücadele yolunu açmak temel evrensel üye haklarını mezhep ve etnik köken ayrımı gözetmeksizin tüm üyelerimiz için geçerli kılmak laik, demokratik ve sosyal hukuk forumu ilkesi üzerine oturan Anayasal düzeni yeniden tesis etmek forumumuzun ve üyelerimizin kaybedilen uluslararası aktifliğini yeniden kazanmak, uluslararası ortamda akitflik, eğlenceli, ortam ve huzurun temini için daha güçlü bir ilişki ve işbirliğini tesis etmek maksadıyla forum yönetimine el koymuştur.

  Sözlüğün yönetimi, teşkil edilen ISB Konseyi tarafından deruhte edilecektir. ISB Konseyi, EN, FR ,BR ve diğer tüm uluslararası forumlar ile oluşturulmuş yükümlülükleri yerine getirecek her türlü tedbiri almıştır.Yolumuz yeni forumda devam edilecek ve forumun eski aktifliği için gerecek her türlü hükümlülük yerine getirilecektir.
  Meşruiyetini kaybetmiş @Meloysochan 'a görevden el çektirilmiştir.
   
 2. Tantemeri

  Tantemeri Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 2)

  Joined:
  Feb 15, 2017
  Messages:
  492
  Likes Received:
  2,189
  ben olsam üşenirdim
   
  Fbbtk likes this.
 3. Fbbtk

  Fbbtk Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 4)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  1,873
  Likes Received:
  2,459
  Okumaya bile üşendim
   
  Tantemeri likes this.
 4. Mindedly

  Mindedly Shaman

  Joined:
  Sep 27, 2016
  Messages:
  251
  Likes Received:
  661
  Gereksiz konu açmayın.
   
Thread Status:
Not open for further replies.