1. Hello, have you changed your nickname on A801 and want to change it here as well? Contact your community minimod about it.
    Dismiss Notice

Dizi Başlığı

Discussion in 'Medya' started by Tantemeri, Feb 20, 2017.

1. Pegasusxox

Pegasusxox Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 2)

O aslında butik şirket niyetine değildi ki serhan hapse gircek diye kendilerini kurtaracaklardı

Oya ve Serhan'ı da desteklemiyorum hala Mehmet'e küfür ediyolar Serhan seksi diye bi şey demiyolar olduuu

Tantemeri and Fbbtk like this.
  2. Fbbtk

Fbbtk Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 4)

Yaaaa ne alakkaaasııı var jdkddldhdldjdkdbdl
    Bir kere merve serhanı daha en başta kandırmış aralarında gerçek bir sevgi yok. Oya ve serhan öyle değil ki tamamen doğal halleriyle sevdiler birbirlerini ben bu yüzden destekliyorum

Tantemeri and Pegasusxox like this.
  3. Pegasusxox

Merve serhanı gerçekten de seviyo sevmese gerçekten de kaçardı abisine paraları da cukkalarlardı hem madem serhan oyayı seviyor boşansınlar o zaman çocuk falan bahane

Ben sadece serhan ve oyanın bu kadar masum gösterilmesinden sıkıldım madem bu işi yapcanız o gerilimi o kötülüğü de hissedelim yanii

Merveciyiz ulan

Fbbtk and Tantemeri like this.
  4. Fbbtk

Dizide de dedi ya merve serhandan aldığı gücü merve aksak olmayı seviyor yoksa serhanı sevdiği yok adamla ilgilenmiyor bile bence serhan merveden ayrılır zaten böyle uzatmaz sadece şimdiye kadar aralarında olan şey bariz değildi yılbaşı gecesinden sonra her şey belli oldu şimdi fragmanı çok merak ediyorum merve pelini öldürmese bari

Tantemeri and Pegasusxox like this.
  5. Pegasusxox

O da ayrı bir komedi zaten sanıklar her şeyi nerden biliyorsa artık kadının içindekini de okuyolar güya

Ayrıca bu bölümde oyanın tavırları bana yaprak dökümünde leylayı hatırlattı:')

Fbbtk and Tantemeri like this.
  6. Fbbtk

Ben yaprak dökümü izlemiyordum kdkdjd neyse oya ve serhan değil de ben artık ArVer’ciyim çok tatlı olacaklar bence mehmet de kuduracak sonra burcu kıskançlık krizi falan artık arzu da enverden hoşlanmaya başlasa enver de arzuya açılsa da biraz eğlensek

Pegasusxox and Tantemeri like this.
  7. Maniaqx1

Maniaqx1 Forum Expert

yeni dizi çıkmış end of the fucking world diye bir dizi var bi arkadaşımla beraber başladım güzel gidiyor öneririm :fxie4:

Atlg and Tantemeri like this.
  8. Tantemeri

Tantemeri Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 2)

stranger things'i bitirdim, gerçekten güzeldi.
    dizi hakkında anlatılacak çoook şey var ama gidin izleyin daha iyi

Pegasusxox likes this.
  9. Pegasusxox

Biri bana uftc’nin bu bölümünün sebebini açıklasın saçma sapan yangın izledik sonucunda da bir halt olmadı avukat hanımı izleseydik daha iyiydi

Bu arada Aslıhan Gürbüz güzelleşmiş mi bana mı öyle geldi??

Fbbtk likes this.
  10. Fbbtk

Birazcık güzelleşmiş
    Bence de çok saçma bir bölümdü yangından başka bir şey izlemedik ama sonu çok fenaydı haftaya bence telafi edecekler bu durumu
    Oya vs merve savaşı başlıyor sonunda

Pegasusxox likes this.
  11. Nazocanxd

Nazocanxd Anvil God's Follower AnvilGod's Follower (Lv: 5)

La casa de papel izleyin hayatınızın en iyi dizileri arasında yer alacaktır

Cyclonies likes this.
  12. Fbbtk

Her yerde bu dizinin ismini görüyorum artık kusacağım ;(

13. Tantemeri

Tantemeri Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 2)

belki bir gün izlerim diye gün içerisinde o dizinin hiçbir gönderisine bakmamaya çalışıyorum ama cidden kanser tamam güzelse güzel 89308590348598350 gönderiden bunun çıkarımını yapabilirim

14. Nazocanxd

Nazocanxd Anvil God's Follower AnvilGod's Follower (Lv: 5)

İzlersen kusmak yerine seversin

15. Gudurgan

Gudurgan Hard Mode Shaman

overrated kelimesi herhangi bir şeyle tanımlanacak olsa bu şey kesinlikle la casa de papel olurdu. ortalama bir dizi, sırf ''netflix abi yaa'' kitlesinin şişirmesinden bu kadar parladı. abartıldığı kadar bir şey yok ortada.

Someinsect likes this.
  16. Fbbtk

Sanmıyorum ben yine kusarım ;(

Tantemeri likes this.
  17. Fbbtk

4 Kasım 2017
    Aşırı öngörüşlü biriyim