1. Hello, have you changed your nickname on A801 and want to change it here as well? Contact your community minimod about it.
  Dismiss Notice

Harita Editörü Bölümü Kuralları

Discussion in 'Harita Editörü' started by Meloysochan, Aug 6, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Meloysochan

  Meloysochan Professional Mouse

  Joined:
  Aug 2, 2016
  Messages:
  175
  Likes Received:
  312
  [​IMG]

  Bu subforum haritaları sergilemek, harita yapımı hakkında bilgiler almak, vermek ve harita editörü ile ilgili genel tartışmaları yapmak içindir.

  Haritalarınızı bu subforumda sergilemek konusunda çekinmeyin ancak haritalarınız için bir konu açmadan önce sergilemek için 5 tane haritanız olduğuna emin olun. Daha az haritaya sahip iseniz haritalarınızı paylaşmak için bu başlığı kullanabilirsiniz, ayrıca aynı başlıkta bulunan haritalara yorum yapabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz: http://anvilgod.com/index.php?threads/harita-payla%C5%9F%C4%B1m-konusu.28/

  Eğer harita için yardım gerekiyorsa bu konuda çeşitli bilgiler bulabilirsiniz.
  Eğer bulamazsanız yine aynı konu üzerinde haritalar ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir ve başkalarının sorularını da cevaplayabilirsiniz. Ayrıca kendi kılavuzlarınızı yapabilir, belki de ilk sizin bulduğunuz teknik ve glitchleri paylaşabilirsiniz.

  Son olarak, harita editörü Harita Ekibi'nin evi gibidir. Onların P1~P9 rotasyonu için haritaları seçme sorumlulukları vardır ve onlara gösterdiğiniz haritalar hakkında size öğüt verebilirler ve onları değerlendirebilirler. Harita Ekibi hakkında daha fazla bilgiyi bu konuda bulabilirsiniz:
  http://anvilgod.com/index.php?threads/harita-editörü-s-s-s.27/

  • Lütfen tüm haritalarınızı tek bir başlıkta toplayınız. Her farklı için farklı başlıklar açmayın.
  • Eğer 5'ten az haritaya sahipseniz, 5 taneye ulaşana kadar onları biriktirebilir veya Harita Paylaşım Alanı başlığına koyabilirsiniz: http://anvilgod.com/index.php?threads/harita-paylaşım-konusu.28/
  • Soru başlıkları açmayın. Sorularınız varsa lütfen Harita Editörü S.S.S. başlığını kullanın: http://anvilgod.com/index.php?threads/harita-editörü-s-s-s.27/
  • Başka birisinin başlığında kendi haritalarınızı tanıtmayın. Bunu yapmak çok kaba bir harekettir, dolayısıyla lütfen kendi haritalarınızı kendi başlığınızda paylaşın.
  • Ekran görüntüsü mecburi değildir fakat tercih edilir. Haritanızı paylaşırken haritanın resmini koymayabilirsiniz, fakat koyarsanız bir çok kullanıcı size minnettar olacaktır.
  Eğer haksız yere konunuzun kapatıldığını düşünüyorsanız özel mesaj ile konuyu kapatan görevli ile iletişime geçin.

  -Kurallar değişebilir. Lüten konuyu takip edin.
   
  #1 Meloysochan, Aug 6, 2016
  Last edited: Aug 6, 2016
Thread Status:
Not open for further replies.