1. Hello, have you changed your nickname on A801 and want to change it here as well? Contact your community minimod about it.
  Dismiss Notice

[Rehber] League of Legends

Discussion in 'Konu Dışı' started by Nazocanxd, Mar 3, 2017.

 1. Nazocanxd

  Nazocanxd Anvil God's Follower
  AnvilGod's Follower (Lv: 5)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  2,512
  Likes Received:
  1,991

  [​IMG]

  • Merhaba Sihirdarlar;

   En yaygın, MOBA (Çevrimiçi Çok Oyunculu Savaş Arenası) oyunu olan League Of Legends'ı tanımak ister misin?
   Eğer istersen, öyleyse bu konu tam sana göre!
   League Of Legends, rekabete dayalı, stratejik alanda üstün başarı göstermiş bir oyundur. Oyun içi tasarımlarıyla gün geçtikçe daha da güzelleşen League Of Legends, iki farklı takımın bir araya gelmesiyle, kendi seçtikleri şampiyonlarla beraber, çeşitli savaş alanlarında, rakip takımın merkezini infilak etmeye kurulu bir oyun olup; stratejileri zorlamaktadır.
   League Of Legends her hafta yenilenen rotasyonuyla; eklenen yeni şampiyonlarıyla, canlı turnuvalarıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği bir oyundur.

  • League of Legends'a Başlarken

   Adalet Meydanlarında başarılı bir karşılaşma için pek çok şey bilmek gerekir.Yeni oyuncu rehberinde şampiyonunu nasıl kontrol edeceğini ve eğitim oyunu esnasında savaş alanında karşılaşacağın yapıları öğreneceksin. Hazır olduğunda, rekabetin havasını soluyacağın gerçek bir League of Legends oyunu bile oynayacaksın.

   Şampiyonlar ve Eşyalar

   [​IMG]
   League of Legends'da, her birinin kendine özgü bir tasarımı ve oynanış tarzı olan, sayıları da sürekli artan pek çok şampiyon bulunur. Buradan, şu an oynanabilen şampiyonları gözden geçirip ilgini çeken şampiyonları bulabilirsin. Buradan ise oyun
   içi alınan eşyaları bulabilir, hangi eşyanın, hangi amaçla kullanıldığına bakabilirsin.


   Sihirdarını Kişiselleştir

   Sihirdarlar

   League of Legends'da, oyunculara "sihirdar" denir. Sihirdar seviyen arttıkça, Adalet Meydanları'nda yönettiğin şampiyonu geliştirecek yeni bonuslar kazanırsın. Bu bonuslar üçe ayrılır: sihirdar büyüleri, rünler ve kabiliyetler.

   • Sihirdar Büyüleri
    Bu güçlü yetenekler sayesinde, şampiyonunun özelliklerini oyun tarzına daha iyi uyacak şekilde özelleştirebilirsin. Oyunun başında istediğin iki sihirdar büyüsünü seçeilirsin.

    [​IMG]
    Saldırı Büyüleri
    Bu büyüler rakiplere hasar vermeye ve onları kovalamaya yarar. Sihirdar Gazabı kabiliyetini seçerek bu büyüleri güçlendirebilirsin.

    Savunma Büyüleri

    Bu büyüler hasarı önler ve olumsuz etkileri giderir. Sihirdar Azmi kabiliyetini seçerek bu büyüleri güçlendirebilirsin.

    İşlevsel Büyüler

    Bu büyüler hızlanmanı ve haritanın daha geniş bir alanına ulaşmanı sağlar. Sihirdar Sezgisi kabiliyetini seçerek bu büyüleri güçlendirebilirsin.
    Sihirdar büyülerini daha ayrıntılı bir şekilde öğrenmek istersen buraya tıklayın!


   • Rünler
    Rünler şampiyonuna özelleştirilebilen bonuslar verir. Dört çeşidi vardır ve her biri bir temel niteliği güçlendirir. Rünler oyun öncesinden seçilip bir rünn sayfasına dizilir ve kaydedilir. Oyuna girmeden önce istediğin rünleri seçip seçmediğini kontrol et!

    Damgalar
    [​IMG]
    Damgalar, saldırı amaçlı nitelikleri güçlendirir. Ayrıca, zırh ve büyü nüfuzu sağlayan tek temel rün damgalardır. Damgalar rün kitabındaki kırmızı yuvalara yerleşir.

    Mühürler

    Mühürler fiziksel savunmada, iyileşmede ve yenilenmede çok yararlıdır. Oyunun başlarında dayanıklı olmak isteyenlere çok uygundur. Mühürler, rün kitabındaki sarı yuvalara girer.

    Nişanlar

    Nişanlar en çok, büyü gücünü ve savunma özelliklerini arttırmaya yarar. Ayrıca yeteneklerin bekleme sürelerini azaltan tek temel rün nişanlardır. Nişanlar rün kitabındaki mavi yuvalara yerleşir.

    Cevherler

    Cevherler herhangi bir niteliğe çok miktarda bonus verirler, hatta diğer rünlerin arttıramadığı hareket hızı gibi nitelikleri bile güçlendirirler. Rün kitabındaki üç büyük, mor yuvaya yerleşirler.

   • Kabiliyetler

    Kabiliyetler; şampiyonunun niteliklerini ve sihirdar büyülerini geliştiren, özel ek güçler sağlayan kademeli bonuslar verir. Puanlarını aynı ağaç üstünde kullandıkça yeni kabiliyet kademeleri açılır, ancak ileri düzey bazı kabiliyetleri almak için önceki bir kabiliyete belli bir miktar puan harcamış olmak gerekebilir.

    Saldırı Ağacı

    Bu ağaçtaki kabiliyetler verdiğin hasarı arttırır ve saldırı amaçlı sihirdar büyülerini güçlendirir. Bu ağaç, saldırgan oynayan oyunculara ve hasar veren şampiyonlara uygundur.

    Savunma Ağacı

    Bu ağaçtaki kabiliyetler aldığın hasarı azaltır, korunma amaçlı sihirdar büyülerini güçlendirir ve kitle kontrolden etkilenmeni zorlaştırır. Ormancılara özel birkaç kabiliyet de vardır.

    İşlevsellik Ağacı

    Bu ağaçtaki kabiliyetler, hareket hızından tarafsız güçlendirmelerin süresine kadar pek çok şeyi etkileyen bonuslar sağlar. İşlevsel ağacına puan vermek, hemen her şampiyonun işine yarayabilir.
    [​IMG]


   Oyun Modları

   • Sihirdar Vadisi

    [​IMG]
    League of Legends'daki en büyük harita olan ve rakip üsse giden üç koridordan oluşan Sihirdar Vadisi'nin iki yarısı birbirinin çapraz birer yansımasıdır, yani aynıdır. Her koridoru üç kuleyle bir inhibitör korur. Merkezi ise iki kule korur. Haritanın iki yanında da kuvvetli güçlendirmelerin bulunduğu geniş ormanlık alanlar vardır. Tam ortasından geçen nehirde ise tüm takıma faydalı güçlendirmeler veren iki büyük canavar ve çeşitli avantajlar sağlayan yampiri yengeç bulunur.
   • Uğursuz Koruluk

    [​IMG]
    Sihirdar Vadisi'nden daha küçük bir harita olan Uğursuz Koruluk yatay olarak yerleşmiştir. Koridorlar, tarafsız alanın iki yanında kalır. İki koridor boyunca ikişer kule bulunur. Merkezi ise tek bir kule korur. Takımlar üçer şampiyondan oluşur. Şampiyonlar oyuna bol miktarda altınla başlar. Haritanın daha küçük olması ve şampiyonların daha kolay seviye atlaması, daha kısa süren ve daha yüksek katil skorları olan oyunlar oynanmasını sağlar.   • Sonsuz Uçurum

    [​IMG]
    League of Legends'daki bir koridorlu tek karşılaşma alanı olan Sonsuz Uçurum'da, köprünün her iki ucunda iki üs yer alır. Köprü iki kule ve bir inhibitör tarafından korunurken, merkez bir çift kule tarafından savunulur. Amaca doğrudan gitmeyi engelleyen tarafsız bir bölge olmadığı için, Sonsuz Uçurum tüm haritaların içinde en sık ve en şiddetli takım savaşlarına sahne olur.  • [​IMG]

   Artık, merkez yıkıldıktan sonra ve oyun sonu ekranı gelmeden hemen önce sizi bir takdir oylaması bekliyor! Bundan böyle artık takdiri sadece takım arkadaşına ve en fazla 1 kişiye verebilirsiniz.   [​IMG][​IMG][​IMG]
   TAKDİR ET
   Yeni oylama ekranı her oyunun ardından karşınıza çıkıyor ve oyunda sakin kalmayı başaran ya da oyuna yön veren takım arkadaşlarınızı takdir etmeniz için size fırsat sunuyor.​
   SEVİYE ATLA
   Takdir seviyelerinde ilerlemek, bir sezon boyunca ne kadar çaba sarf ettiğinizi ve ne kadar iyi bir takım arkadaşı olduğunuzu görmenizi (tabii havasını da atmanızı) sağlıyor.​
   ÖDÜLLERİ AÇ
   Erdemli mücadele, ödül getiriyor. Anahtar parçacıklarını Takdir Sistemi'ne taşıyor, artık antika sayılacak yükleme ekranı süslemelerini değiştiriyor ve "Arkadaşına Öner"den hatırlayacağınız nadir kostümler Boz Warwick ve Orta Çağlı Twitch'i geri getiriyoruz.​

   Rakip takımdaki bireyleri artık takdir edemediğimiz için 3 farklı takdir bulunmaktadır. Bunlar;


   [​IMG][​IMG][​IMG]
   SAKİN KALDI
   Rakip saldırıları yılmadan göğüsleyen, moral bozmadan hem kendini hem takımını oyunda tutmayı başaran soğukkanlı oyuncu.​
   İYİ LİDER
   Takımının hedefe odaklı olmasına yardımcı olan, akıllıca kararlar alıp stratejik davranan oyuncu.​
   GG <3
   Sohbet penceresinde yaptığı esprilerle takımı güldüren ya da tam ölecekken üzerinize attığı Şifa ile sizi hayatta tutan tam bir takım oyuncusu.​

   Oy verdikten(ya da atladıktan) sonra oyun sonu ekranına geçersiniz burada takım arkadaşlarınızın size hangi takdiri verdiğini(tabi verdiyse) görebilirsiniz. Eğer 3 veya daha fazla takdir aldıysanız isminizin yanında ([​IMG] ) çıkar. Ve yükleme ekranında portrenizde ([​IMG] ) süslemesini kazanabilirsiniz.


   Takdir Seviyeleri:


   • Takdirsiz
    [​IMG]
    Eğer bu seviye takdirde iseniz; üzgünüm kötü bir oyuncusunuz demektir. Sürekli takım arkadaşlarınızı rahatsız ediyor ve onların sizi şikayet etmelerine maruz kalıyorsunuz. Bu sebeple bu kadar düştünüz. Hiçbir ödül almaya hak kazanamadınız.

   • 1. Seviye
    [​IMG]
    Eğer bu seviyede iseniz üzgünüm ki gene kötü örnek olan bir oyuncusunuzdur. Takdirsiz olmaktan daha iyi gibi görünse de gene takım arkadaşlarınızı rahatsız eden birisiniz ve eğer kendinizi düzeltmezseniz ve şikayet almaya devam ederseniz sizde takdirsiz seviyesine düşeceksiniz. Nadir olarak anahtar parçacığı düşürme şansınız bulunmakta.
   • 2. Seviye
    [​IMG]
    Eğer bu seviye iseniz herkese ilk olarak verilen seviyedesiniz demektir. Bu seviyede normal düzeyde anahtar düşürebilirsiniz. Eğer hala bu seviyede kalıyorsanız takımınıza ne yararınız var ne de zararınız. Normal kendi halinde oyununu oynayan birisiniz demektir. Bu seviyenin ödülleri normal düzeyde anahtar parçacığı düşürmektir.

   • 3. Seviye
    [​IMG]
    Eğer bu seviyede iseniz tebrikler seviye atlamayı başarmışsınız! Takımında ki örnek oyuncu olup takımınızi tilt etmediniz ve seviye atladınız. Eğer örnek oyuncu olmaya devam ederseniz bir sonraki takdir seviyesine erişebileceksiniz. Ama eğer seviyemi yükselttim ben deyipte yanlış hareketler sergilerseniz çıktığınız gibi düşebilirsinizde. Bu seviyede ki ödüller;


    • Sezon sonu takdir ödülleri.
    • Anahtar parçacığı.
    • Takdir kapsülleri.
    • 3. Seviye yükleme ekranı süslemeleri.

   • 4. Seviye
    [​IMG]
    Eğer bu seviyede iseniz tebrikler! Örnek oyuncu olarak kaldınız ve kariyerinizi korudunuz demektir. Takımınızdaki takdire şayan oyuncu siz olabilirsiniz. Bu seviyede ki ödüller;


    • Sezon sonu takdir ödülleri.
    • Anahtar parçacığı.
    • Takdir kapsülleri.
    • 4. Seviye yükleme ekranı süslemeleri.   • 5. Seviye
    [​IMG]
    Eğer bu seviyede iseniz siz MUHTEŞEMSİNİZ! Takdir seviyesinin son basamağına kadar çıkmayı başardınız demektir. Örnek oyunculuğunu bir kere bozmadınız ve takım arkadaşlarınız sizi takdir etmeye devam etti demektir. Aman dikkat! Son seviyeye geldim deyip kendinizden ödün vermeyin çıktığınız gibi geride düşebilirsiniz hâlâ. Bu seviyede ki ödüller;


    • Sezon sonu takdir ödülleri.
    • Anahtar parçacığı.
    • Takdir kapsülleri.
    • 5. Seviye yükleme ekranı süslemeleri.

  • HEXTECH ZANAATKÂRLIĞI VE GANİMET

   Tek başınıza veya hazır takımınızla oynarken başarılı oyunlar çıkardığınızda, Şampiyon Ustalığı üzerinden ödüller kazanmanızı ve büyük indirimlerle rastgele içerikler elde etmenizi sağlayan bir sistemdir.

   Ganimet

   Şampiyon Ustalığı'ndaki başarılarınız ücretsiz ganimetler kazandırır!
   Ganimet sistemi; şampiyonlar, kostümler, totem görünümleri ve sihirdar simgeleri gibi içerikler üretmenin, kazanmanın veya almanın yepyeni bir yolu.

   Ustalık Sandıkları

   [​IMG]
   Çeşitli şampiyonlarla oynayarak veya bir takımın parçası olarak sergilediğiniz iyi performanslar sayesinde kilitli Ustalık Sandıkları kazanırsınız. Siz veya hazır grubunuzdan biri S notu aldığında, bir sandık edinirsiniz


   Mağaza'dan anahtar ve ganimet edinebilirsiniz!   [​IMG]
   Sandıklarınızı açmak için anahtar kullanmanız gerekiyor. Anahtar parçacıkları takdir onuru aldığınız sürece düşmektedir. Her takdir seviyesinde anahtar parçacığı düşme oranı artmaktadır. Maalesef ki takdir seviyeniz 1. seviye ise anahtar parçacığı düşmemektedir.
   Kristaller
   Kristaller, Hextech Zanaatkârlığı üzerinden birleştirilerek kalıcı içerik (şampiyonlar gibi) açmanızı sağlayan zanaat malzemeleridir. Zanaatle falan uğraşamam mı diyorsunuz? O zaman kristalleri geçici bir süre sahiplenip kullanabilirsiniz.

   Özler


   ŞAMPIYON ÖZÜ
   Şampiyon Özü, şampiyon kristallerini kalıcı
   ganimete dönüştürmekte kullanılır.
   KOZMETIK ÖZ
   Kozmetik Öz, farklı kristal türlerinden
   şampiyon kostümü veya totem görünümü
   gibi bütün diğer ganimet çeşitlerini
   üretmekte kullanılır.
   [​IMG][​IMG]
   ZANAAT TEZGÂHINDA AYRIŞTIRMA, GELİŞTİRME VE YENİDEN DENEME!

   Zanaat tezgâhını ganimet eşyalarınızı sahiplenmek, geliştirmek veya istemediğiniz eşyaları yeniden işlemek için kullanabilirsiniz.


   Sahiplenme
   Sahiplendiğiniz kristaller 7 günlük
   sınırlı bir süre boyunca kullanımı-
   nıza açılırken, sahiplendiğiniz kalı-
   cı ganimetler koleksiyonunuza ek-
   lenir.​
   Yeniden işleme
   Benzer türden üç ganimeti yeniden
   işlemeyi denediğinizde, bir adet
   kalıcı ganimet elde edebilirsiniz
   (örneğin, üç farklı şampiyon kristalini
   yeniden işleyip önceden sahip olmadı-
   ğınız, kalıcı bir şampiyona dönüştüre-
   bilirsiniz).​
   Ayrıştırma
   Ganimetleri özlerine ayırma. Bu
   özler, kristal hâlindeki farklı eş-
   yaları kalıcı ganimete dönüştür-
   mekte kullanılır.​
   Geliştirme
   Öz kullanarak tek bir kristali kalıcı ga-
   nimete dönüştürme işlemidir. Şampi-
   yon Özleri şampiyonları geliştirirken,
   Kozmetik Özler diğer bütün içerikleri
   geliştirir.​


  • Ustalık


   Şampiyon Ustalığı sayesinde, oynadığınız şampiyonlar için dereceler, puanlar ve ödüller alacaksınız. Artık diğer oyunculara Yasuo’yla fırtına gibi estiğinizi ya da Warwick’in kurdu olduğunuzu göğsünüzü gere gere gösterebileceksiniz!
   Bir oyunu bitirdiğinizde, takımınızın ve sizin performansına bağlı olarak belli bir şampiyon puanu kazanırsınız. Yeterli puanı kazandığınızda o şampiyonun ustalık seviyesini arttırırsınız. Ve seviyeye bağlı ödülleri alırsınız.

   Ustalık Skoru


   [​IMG]
   Oyun içi profilinizde bütün şampiyonlardan aldığınız ustalık seviyesinin toplamını görebilirsiniz. Buna ustalık skoru denir.


   Ödüller

   Her şampiyon başına her oyun oynadığınızda maksimum 5. seviyeye kadar çıkabilirsiniz. 5. seviyeden sonra oyun içi katkınızın derecesi s-, s ya da s+ aldığınızda bir sonraki seviye için ilerleme kat edersiniz.

   [​IMG]

   Unvanlar

   Her rolde açtığınız yeni seviye için o role özel unvan kazanırsınız.Bu unvanlar;


   Suikastçı
   1. Haydut
   2. Casus​
   3. Kara Bela​
   4. Canalan​
   5. Katil​
   Dövüşçü
   1. Serseri​
   2. Bitirim​
   3. Silahtâr​
   4. Kulağı Kesik​
   5. Demir Yumruk​
   Büyücü

   1. Çırak​
   2. Peydahî​
   3. Celbanî​
   4. Âlim​
   5. Kara Büyücü​
   Nişancı

   1. Tazı​
   2. Yolgezen​
   3. Öncü​
   4. Kolcu​
   5. Akıncı​
   Destek
   1. Yaver​
   2. Koruyucu​
   3. Yoldaş​
   4. Muhafız​
   5. Hâmi​
   Tank

   1. Başıbozuk​
   2. Eli Ağır​
   3. Fedai​
   4. Cabbar​
   5. Izbandut​

   6. ve 7. Seviye Ustalığı


   6. ve 7. Seviye Şampiyon Ustalığı ile hem becerinizi hem de en sevdiğiniz şampiyonlara bağlılığınızı gösterebilirsiniz. Bu seviyelere gelebilmeniz için sadece oynamanız değil üstün performansta göstermeniz gerekmektedir.

   Seviye atladıkça şampiyonluk ustalığı ödülleri açacaksınız:
   • Yeni ustalık rozeti ifadeleri
   • Yeni yükleme ekranı çerçeveleri
   • Duyuru görseli geliştirmesi
   Ama önce Hextech Zanaatkârlık Sistemi'yle yeni seviyelere nasıl ulaşabileceğinizden bahsedelim:

   • Şampiyon Ustalığı 6. Seviye

   • Herhangi bir şampiyonla 5. Ustalık Seviyesi'ne ulaşın
   • Aynı şampiyonla S- veya üzeri bir not alarak bu şampiyon için bir Ustalık İmgesi açın
   • 2 Ustalık İmgesi ile aynı şampiyonun kristalini, kalıcı şampiyon malzemesini VEYA 500 Mavi Öz'ü birlikte işleyin ve 6. Seviye'yi açın
   • Şampiyon Ustalığı 7. Seviye
   • Herhangi bir şampiyonla 6. Ustalık Seviyesi'ne ulaşın
   • Artık bu şampiyonla S- notu alarak 6. Seviye Ustalık İmgesi kazanamazsınız ama...
   • Şampiyon Ustalığı'nın devrede olduğu bir sırada oynayarak S veya üzeri bir not alıp bu şampiyona özel, yeni bir Ustalık İmgesi açın
   • 3 Ustalık İmgesi ile aynı şampiyonun kristalini, kalıcı şampiyon malzemesini VEYA 600 Mavi Öz'ü birlikte işleyin ve 7. Seviye'yi açın
   Başka bir deyişle burada ki amaç performansınızın ne kadar iyi olduğuyla alakâlıdır. Bir şampiyonda ne kadar becerili olduğunuzu kanıtlamanız hem sizi hem de takım arkadaşlarınızın size olan güvenini arttıracaktır.
   
  #1 Nazocanxd, Mar 3, 2017
  Last edited: Aug 21, 2017
  Fbbtk, Mindedly, Xnandre and 2 others like this.
 2. Tantemeri

  Tantemeri Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 2)

  Joined:
  Feb 15, 2017
  Messages:
  492
  Likes Received:
  2,189
  Inter sayesinde oynamıştım ama bıraktım
   
  Interspeed likes this.
 3. Eceyiim

  Eceyiim Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 3)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  1,159
  Likes Received:
  1,181
  Sırf senin için başlamayı düşünüyorum:)
   
 4. Fbbtk

  Fbbtk Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 4)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  1,873
  Likes Received:
  2,459
  @Onurmoruk ile oynamıştım bir iki kere ama uzun sürmedi
   
  Onurmoruk likes this.
 5. Onurmoruk

  Onurmoruk Banned Account

  Joined:
  Feb 19, 2017
  Messages:
  172
  Likes Received:
  732
  Aynen güzel oyun hala oynuyorum kanser ediyor aynı zamanda bağımlılık yapıyor o yüzden abv lol
   
 6. Interspeed

  Interspeed Dangerous TR Helper

  Joined:
  Aug 7, 2016
  Messages:
  10
  Likes Received:
  93
  Oynamanızı tavsiye ederim. Oynarken zevk aldığım nadir oyunlardan biri
   
  Nazocanxd, Mindedly and Tantemeri like this.
 7. Lamay

  Lamay Anvil God's Follower
  AnvilGod's Follower (Lv: 2)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  827
  Likes Received:
  716
  200k Taric main falan???
   
  Nazocanxd likes this.
 8. Pegasusxox

  Pegasusxox Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 2)

  Joined:
  Feb 15, 2017
  Messages:
  920
  Likes Received:
  3,091
  Pc kaldırmıyor
   
 9. Onurmoruk

  Onurmoruk Banned Account

  Joined:
  Feb 19, 2017
  Messages:
  172
  Likes Received:
  732
  Ekran kartım yok ama oynayabiliyorum xd
   
 10. Fbbtk

  Fbbtk Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 4)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  1,873
  Likes Received:
  2,459
  Napalım
   
  Onurmoruk likes this.
 11. Onurmoruk

  Onurmoruk Banned Account

  Joined:
  Feb 19, 2017
  Messages:
  172
  Likes Received:
  732
  Arkadaş oynayamıyormuş ben o sistemle oynayabildiğimi belirtiyim diye şey ettiydim
   
  Fbbtk likes this.
 12. Gudurgan

  Gudurgan Hard Mode Shaman

  Joined:
  Feb 22, 2017
  Messages:
  314
  Likes Received:
  343
  Bıraktıktan sonra hayatımın güzelleştiği oyundur kendisi. Quinn'i özlüyor olsamda geri başlamama yeminim var :fxie1:
   
 13. Eceyiim

  Eceyiim Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 3)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  1,159
  Likes Received:
  1,181
  Sebebi nedir ki bırakınca neden güzelleşti hayatın :eek: herkes deli gibi LoL oynarken yani...
   
 14. Gudurgan

  Gudurgan Hard Mode Shaman

  Joined:
  Feb 22, 2017
  Messages:
  314
  Likes Received:
  343
  hayatımın en güzel zamanını neden kalın kafalı adamlarla uğraşmakla geçireyim?
   
  Eceyiim likes this.
 15. Ulubilge

  Ulubilge Newbie Mouse

  Joined:
  Mar 22, 2017
  Messages:
  15
  Likes Received:
  20
  eylül 2013de basladıgım başta göz boyayarak güzel gelen oyun. enayi gibi para yatırıp en pahalısından doyumsuzlar gibi istiyorsunuz fakat isin sonunda oyunu bırakıyorsunuz.

  bırakamayan gerçekten oyunun vakit kaybı oldugunu hala göremiyordur
   
 16. Nazocanxd

  Nazocanxd Anvil God's Follower
  AnvilGod's Follower (Lv: 5)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  2,512
  Likes Received:
  1,991
  Aslında göz boyamıyor başta seviyorsun sonra hep aynı şeylerden ibaret olduğunu fark edince sıkılıyorsun tabi sıkılmayan tayfa da var ki bunlar oyunu bırakmayıp devam edenler <=
   
 17. Nazocanxd

  Nazocanxd Anvil God's Follower
  AnvilGod's Follower (Lv: 5)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  2,512
  Likes Received:
  1,991
  Konu güncellenmiştir. Resimlerle süslenip, yeni sekmeler eklenilmiştir.
   
 18. Pegasusxox

  Pegasusxox Elisah's Devoted
  Devoted to Elisah (Lv: 2)

  Joined:
  Feb 15, 2017
  Messages:
  920
  Likes Received:
  3,091
  Ben burada asla konu açamam helal kız süper olmuş her ne kadar oyunu kaldıracak bir bilgisayarım olmasa da güzel oyun...
   
 19. Nazocanxd

  Nazocanxd Anvil God's Follower
  AnvilGod's Follower (Lv: 5)

  Joined:
  Feb 14, 2017
  Messages:
  2,512
  Likes Received:
  1,991
  Teşekkürler eski client olsaydı kaldırırdı diyecektim ama yenisini kaldırmayabilir :D
   
 20. Maniaqx1

  Maniaqx1 Forum Expert

  Joined:
  Nov 11, 2017
  Messages:
  100
  Likes Received:
  477
  İlk Çıktığından beri azlı çoklu oynuyorum TR serveri geldikten ve oyun esporlaşmaya başladıktan sonra riot iyice her şeyi sallamaya başladı ve hesabım haksız yere ban yedi.. sonra ne mi oldu ? oyundan soğudum ve şuan sadece arkadaşlarımla arada sırada giriyorum yeni başlıyacak arkadaşlar var ise daha iyi bir seçeneğiniz varsa başlamayın.