1. Hello, have you changed your nickname on A801 and want to change it here as well? Contact your community minimod about it.
    Dismiss Notice

Türk Yardımcı Ekibi

Discussion in 'Türkçe' started by Jack, Aug 5, 2016.

1. Tantemeri

Tantemeri Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 2)

o zaman ilk yorumu bırakıp tartışmaya sebep olanları silersin
    kurallara uygun bir biçimde yapılan eleştiriyi kabul edemiyorsunuz
    ekipte olsam ben de etmezdim

Last edited by a moderator: Jan 14, 2018
  2. Mindedly

Mindedly Atelier801 ID: #0000 Full Moderator & TR Helper AG Moderator Helper

Bunu uygun bir dil ile rapor atmak varken konu üzerinden yazmanız sadece ortalığı kızıştırıyor. (Rapor atmadığınız sürece de devam edecek bu döngü)

3. Trip

Trip Rookie

Yeni gelen arkadaşlar hayırlı olsun görevleriniz.

Last edited by a moderator: Jan 14, 2018
    Mindedly likes this.
  4. Drkql

Drkql Newbie Mouse

Başarılar.

Honorabilis and Mindedly like this.
  5. Cyclonies

Cyclonies Rookie

Yeni Katılan Arkadaşlara Başarılar :)

Mindedly likes this.
  6. Jack

Jack Atelier801 ID: #9386 TR Helper Leader Helper

Alımlar an itibariyle son bulmuştur. Başvuruların incelenme süreci halen devam ediyor, herkese bol şanslar. Seçilirseniz size 1 hafta içinde ulaşacağız.

Bir sonraki başvuruda görüşmek üzere. ^^

Cyclonies, Mindedly and Honorabilis like this.
  7. Fbbtk

Fbbtk Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 4)

Bu Tr topluluğunda görevlerini yapmayan yardımcılar neden ekipten atılmıyor da gereksiz şekilde sürekli bir görevli fazlalığı oluyor. Sadece helper olarak da sormuyorum bunu genel olarak soruyorum o yüzden isteyen herkes cevap verebilir.

8. Meloysochan

Meloysochan Atelier801 ID: #0000 焔の錬金術師 TR Minimod & TR Helper AG Minimod Helper

Selam fare dostlar! Yardımcı Ekibi olarak sizinle daha yakın olmak, daha fazla vakit geçirmek istedik ve düşündük taşındık sizi Türk Yardımcı Ekibi Discord Sunucusuna davet etmeye karar verdik. Burada bize sorularınızı sorabilir, sohbete katılabilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Discord sunucusuna katılmak için burayı tıklamanız yeterli.

Ayrıca oyun üzerinden trhelp sohbetine (/chat trhelp) katılarak aktif Türk yardımcılara oyun üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Discord sunucusunda ve trhelp sohbetinde görüşmek üzere. <3

Cyclonies, Interspeed, Fbbtk and 3 others like this.
  9. Fbbtk

Fbbtk Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 4)

Tr topluluğunda üye kalmadı ki discorda gelsinler :/

Trip likes this.
  10. Ulubilge

Ulubilge Newbie Mouse

ne zaman ki ekibe kendi çevrenizden arkadaşlarınızı dahil etmeye başladınız, işte o zaman "yardımcı ekibi" ciddiyetini kaybetti birçok kullanıcının gözünde. ya da ben böyle düşünüyorum en azından. forumda konuyu görünce yazmak istedim. yazmazsam içimde kalırdı

Ovliexa and Fbbtk like this.
  11. Drkql

Drkql Newbie Mouse

Seninle aynı fikirdeyim ve ne yazık ki bu sadece bu ekipte değil moderatör ve sentinel ekibinde de geçerli. Bir ekibe dahil olan diğer ekiplere de dahil oluyor ve sonucunda "Her şeye yetişemiyoruz." cevabını alıyoruz. Sanırım diğer arkadaşlara da bir şans verme vakti gelmeli. Konuyu biraz diğer ekibe çektim ama maalesef ki durum böyle...

Fbbtk likes this.
  12. Jack

Jack Atelier801 ID: #9386 TR Helper Leader Helper

Interspeed, özel hayatındaki yoğunluk sebebiyle ekipten ayrılmış bulunuyor. Kendisine katkıları için teşekkür ediyoruz, özel hayatında başarılar dileriz.

Fbbtk, Cyclonies and Interspeed like this.
  13. Ovliexa

Ovliexa Shaman

ne tfm kalmış ne anvilgod siz hala özel hayatında başarılar diliyosunuz dışarsı yıkılıyoken hiçbir şey yokmuş gibi lale devrine giren osmanlı gibisiniz yemin ederim tebrikler

editledim buraları hep***

Last edited: Jul 30, 2018
    Mindedly, Fbbtk and Bisharch like this.
  14. Meloysochan

Meloysochan Atelier801 ID: #0000 焔の錬金術師 TR Minimod & TR Helper AG Minimod Helper

Grimmaro#0020 ve Daydream#0015 uluslararası yardımcı liderliğine terfi etmiştir.
    Yardımcılar hakkındaki sorularınızı, görüşlerinizi, eleştirilerinizi ve önerilerinizi artık onlara da bildirebilirsiniz.

Mindedly, Cyclonies and Jack like this.