1. Hello, have you changed your nickname on A801 and want to change it here as well? Contact your community minimod about it.
    Dismiss Notice

[Tartışma] Overwatch

Discussion in 'Konu Dışı' started by Mindedly, May 23, 2017.

1. Mindedly

Mindedly Atelier801 ID: #0000 Full Moderator | TR Helper AG Moderator Helper

"Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından 7 Kasım 2014 tarihinde BlizzCon etkinliğinde duyurusu yapılmış, 24 Mayıs 2016 tarihinde ise yayınlanmış bir FPS oyundur. Her kahramanın ayrı yeteneği bulunur ve çok oyunculudur."

Merhaba, bu başlık altında overwatch hakkındaki her türlü konuyu tartışabilirsiniz. Oyun hakkında, oyun fiyatı, oyunun görselleri ve oynamayı sevdiğiniz kahramanlar vs. birçok konu hakkında görüşleriniz için burası yeterli olacaktır.

Lamay and Cyclonies like this.
  2. Nazocanxd

Nazocanxd Anvil God's Follower AnvilGod's Follower (Lv: 5)

Oyun Overwatch'ın yıldönümü olması sebebiyle şu an %50 indirimde almak isteyenler için normal versiyonu 19,99€

3. Honorabilis

Honorabilis Shaman

Ben olmak fakir, ben devam etmek LoL ile hayata..

4. Nazocanxd

26-29 Mayıs arası Overwatch 3 günlük ücretsiz olacak

5. Honorabilis

Honorabilis Shaman

Ben daha "LoL"de "feed"ler iken yeni "MOBA"lar'a geçmek harrrrrram olsun bana. :D

6. Cyclonies

Cyclonies Rookie

Overwatch güzel bir oyun fakat pahalı bir oyun olduğu için HiRez Stüdyosunun yaptığı Paladins Oyununu oynamayı tercih ediyorum.

Tantemeri likes this.
  7. Nazocanxd

Overwatch MOBA değil FPS oyunu ama bence o 3 günlük fırsatı kaçırmadan dene derim

8. Tantemeri

Tantemeri Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 2)

Ben de, hatta birlikte sürekli maçlara giriyoruz ve eğlenceli
    Paladins sürekli güncellenen, yeni içerikler getirilen güzel bir oyunken bu oyuna para vermeyi düşünmüyorum
    Fakat Overwatch'ın +'larını -'lerini anlatabilecek olan varsa öğrenmekte isterim

9. Mindedly

Bu konu üzerinden detaylarına bakabilirsin. Konudaki birkaç kısım güncel değil lâkin konu sahibiyle iletişime geçtim en kısa zamanda güncelleyecektir.

Tantemeri likes this.
  10. Tantemeri

Tantemeri Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 2)

Videolarını izlemeye başlıcam belki alırım
    Orada uzun uzadıya gereksiz detay vermiş bence ben oynayan bir kişi varsa kendi düşüncelerini almak isterim

11. Mindedly

Öyleyse bunu ben yanıtlayabilirim herhalde, Overwatch grafik ve oyun rekabeti açısından gayet güzel bir oyun, birkaç arkadaşında olduğu zaman dahada güzel oluyor. Her şampiyonu oynarken keyif veren ve ücretsiz olmadığı için oyun oynamak için gelen kullanıcı sayısı daha fazla, arada ufak tefek trol kişilikler olsada her zaman tavsiye edeceğim oyunlar arasında yer alıyor. Arada haftasonu denemek isteyenler için ücretsiz indirebiliyorsun, deneyecek isen bu fırsatı kaçırmamalısın.

23 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında oyun indirimde bu arada haberiniz olsun.

Tantemeri likes this.
  12. Kizimbea

Kizimbea Beretta 9mm

Bizde Overwatch var ve merak salmış bir kişiyim aslında
    hani Uprising oynamayı çok severdim, en sevdiğim karakter de Bastion (ama Bastion oynamıyorum yanlış anlamayın)
    Hani ne bileyim, Blackwatch-Overwatch-Talon hikayesi fln hoşuma gidiyor böyle hikayesi olan ve fps oyunlarını hep sevmişimdir
    Acemi olsam da seviym

13. Meloysochan

Meloysochan Atelier801 ID: #0000 Professional Mouse

Aslında benim konum biraz Overwatch'a çok çok yeni başlayanlara hitap ediyor.
    Şahsen Paladins'i denedim ve beğenemedim. Bu yüzden Blizzard ve Overwatch <3

Kizimbea likes this.
  14. Lamay

Lamay Anvil God's Follower AnvilGod's Follower (Lv: 2)

Overwatch'tan nefret ettiğimi biliyor muydunuz

15. Nazocanxd

Niye la bence çok güzel bi oyun parasını hak ettiriyor

Last edited: Jun 22, 2017
  16. Kizimbea

Kizimbea Beretta 9mm

Ben Overwatch'dan önce Paladins oynayan biriydim, ama nedense hani Overwatch'a başlayınca Paladins'i pek beğenmemeye başladım, o yüzden ovırvaç

Meloysochan likes this.
  17. Nazocanxd

22-25 eylül arası Overwatch ücretsiz olacak denemek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın bence

18. Fbbtk

Fbbtk Elisah's Devoted Devoted to Elisah (Lv: 4)

Steamde bulamadım ben oyunu steamde yok mu

19. Nazocanxd

Hayır yok Blizzard'ın oyunları sadece Blizzard App'te olur

20. Maniaqx1

Maniaqx1 Forum Expert

Oynuyorum , Güzelde. Fakat Pingleri Biraz Daha Düşük olsaydı daha güzel olabilirdi...

Yeni Hero Çıkmış xd